+ 48 661-755-130
pomoc@sendlink.pl

Kontakt

+48 661 755 130

Poniedziałek - Piątek 10 - 16

admin@sendlink.pl

Pomoc techniczna.

rozliczenia@sendlink.pl

Rozliczenia ze sklepami, partnerami i wydawcami.

kampanie@sendlink.pl

Wsparcie dla sklepów w prowadzonych kampaniach.

SENDLINK.PL
ul. Wolności 64

73-200 Choszczno

Najczęściej Zadawane Pytania

Ile w sumie kosztuje obecność w SENDLINK.PL?
Na koszty obecności w sieci afiliacyjnej SENDLINK.PL składa się stały miesięczny abonament w wysokości 49 zł netto oraz prowizja wypłacana partnerom za zamówienia złożone z ich polecenia. Ty sam ustalasz wielkość tej prowizji oraz akcję za jaką prowizja ma zostać wypłacona. Np. możesz ustalić, że chcesz wypłacać partnerowi 5% wartości zamówienia albo 4 zł od każdego zamówienia.
Skąd wiadomo, że zamówienie zostało złożone z polecenia sieci SENDLINK.PL?
Każdy sklep obecny w sieci SENDLINK.PL umieszcza kod zapisujący przekliki i transakcje wykonane z polecenia sieci. To dzięki temu jesteśmy w stanie rozróżnić transakcje oraz przypisać je poszczególnym partnerom sieci. Umieszczenie kodu jest bardzo proste i może zostać dokonane nawet przez mało doświadczonego webmastera.
Jeśli zamówienie nie doszło do skutku to czy muszę zapłacić wynagrodzenie partnerowi?
Wszystkie zamówienia złożone z polecenia sieci SENDLINK.PL są przez sklep walidowane. Oznacza to, że sklep sam zatwierdza zamówienia, które doszły do skutku oraz odrzuca te błędne. Walidacja odbywa się co 30 dni.
Dla jakich sklepów obecność w sieci SENDLINK.PL jest najbardziej optymalna?
Najwięcej zyskają sklepy oferujące produkty wysokomarżowe poniważ tylko takie sklepy będą w stanie zaoferować atrakcyjną stawkę dla partnerów sieci SENDLINK.PL.