+ 48 661-755-130
pomoc@sendlink.pl

Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Koszulka Smartwool Microweight Tee

Naturalnie termoaktywny, lekki t-shirt z czystego, szlachetnego merino  Ta prosta koszulka to wszystko czego potrzebujesz by cieszyć komfortem w trakcie cieplejszych miesięcy. Połącz ją z warstwą termiczną, a doskonale uzupełni system odzieży te...

Cena w sklepie: 202,93 PLN
Stawka: 5 00 za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Koszulka Smartwool Microweight Tee

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/MqZ1YU2k

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=MqZ1YU2k

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/MqZ1YU2k","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/46df516309670e09adbcb8c962bd0dad.jpg","title":"Koszulka Smartwool Microweight Tee","text":"Naturalnie termoaktywny, lekki t-shirt z czystego, szlachetnego merino \nTa prosta koszulka to wszystko czego potrzebujesz by cieszyć komfortem w trakcie cieplejszych miesięcy. Połącz ją z warstwą termiczną, a doskonale uzupełni system odzieży te...","price":"202.93","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.