+ 48 661-755-130
pomoc@sendlink.pl

Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Koszulka damska Icebreaker 200 Oasis LS Crewe

Termoaktywna koszulka z czystego merino dla Pań ceniących styl Jak tylko ją założysz, stanie się jedną z ulubionych koszulek w Twojej garderobie. Oasis, okrywa skórę niezrównaną miekkością delikatnej tkaniny merino, a przy tym harmonijnie wsp...

Cena w sklepie: 251,30 PLN
Stawka: 5 00 za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Koszulka damska Icebreaker 200 Oasis LS Crewe

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/C72MPnuB

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=C72MPnuB

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/C72MPnuB","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/3a316863e440b357ca29d76ec899d445.jpg","title":"Koszulka damska Icebreaker 200 Oasis LS Crewe","text":"Termoaktywna koszulka z czystego merino dla Pań ceniących styl\nJak tylko ją założysz, stanie się jedną z ulubionych koszulek w Twojej garderobie. Oasis, okrywa skórę niezrównaną miekkością delikatnej tkaniny merino, a przy tym harmonijnie wsp...","price":"251.30","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.