Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Plecak Deuter Grant

Elegancki plecak na laptopa i dokumenty z funkcjonalnym podziałem komór i zapewniającym wygodę użytkowania systemem nośnym Aircontact Model jest praktyczny i funkcjonalny. Łączy w sobie cechy wygodnego plecaka marki Deuter z eleganckim, odpowiedni...

Cena w sklepie: 336,75 PLN
Stawka: 5 00 za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Plecak Deuter Grant

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/yfnHpOsq

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=yfnHpOsq

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/yfnHpOsq","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/ac4f4b9a0cff3927a118111dbaa84bc1.jpg","title":"Plecak Deuter Grant","text":"Elegancki plecak na laptopa i dokumenty z funkcjonalnym podziałem komór i zapewniającym wygodę użytkowania systemem nośnym Aircontact\nModel jest praktyczny i funkcjonalny. Łączy w sobie cechy wygodnego plecaka marki Deuter z eleganckim, odpowiedni...","price":"336.75","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.