+ 48 661-755-130
pomoc@sendlink.pl

Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Karabinek HMS DMM Boa

Wytrzymały karabinek HMS DMM Boa wyróżnia się szczególnie dużym rozmiarem i prześwitem połączonymi z niską wagą wynikającą z zastosowania profilu I-Beam Choć karabinek Boa jest zdecydowanie spory, konstrukcja I-Beam sprawia, że jest zaskaku...

Cena w sklepie: 55,00 PLN
Stawka: 5 00 za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Karabinek HMS DMM Boa

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/FBg77onv

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=FBg77onv

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/FBg77onv","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/575ea80f65b111ecc4ab9c8722a78b74.jpg","title":"Karabinek HMS DMM Boa","text":"Wytrzymały karabinek HMS DMM Boa wyróżnia się szczególnie dużym rozmiarem i prześwitem połączonymi z niską wagą wynikającą z zastosowania profilu I-Beam\nChoć karabinek Boa jest zdecydowanie spory, konstrukcja I-Beam sprawia, że jest zaskaku...","price":"55.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.