Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Buty wspinaczkowe Scarpa Booster S

Agresywny, specjalistyczny but wspinaczkowy o miękkiej podeszwie Vibram XS Grip 2, stworzony dla wspinaczy uwielbiających trudne, przewieszone formacje Scarpa Booster S to zaawansowany but wspinaczkowy o miękkiej podeszwie, który zrewolucjonizuje Twoj...

Cena w sklepie: 469,00 PLN
Stawka: 5 00 za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Buty wspinaczkowe Scarpa Booster S

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/QC_-ivRl

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=QC_-ivRl

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/QC_-ivRl","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/6bb64e8adfb6ed4bc30d64091aeb6e93.jpg","title":"Buty wspinaczkowe Scarpa Booster S","text":"Agresywny, specjalistyczny but wspinaczkowy o miękkiej podeszwie Vibram XS Grip 2, stworzony dla wspinaczy uwielbiających trudne, przewieszone formacje\nScarpa Booster S to zaawansowany but wspinaczkowy o miękkiej podeszwie, który zrewolucjonizuje Twoj...","price":"469.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.