Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Kalesony Craft Warm Intensity Pants

Bardzo ciepłe, męskie kalesony Craft Warm Intensity Pant to wygodna, oddychająca bielizna termoaktywna stworzona do wysiłku przy niskich temperaturach Jesteś aktywny przez cały rok, także zimą? W przypadku wysiłku fizycznego dobra izolacja termic...

Cena w sklepie: 132,30 PLN
Stawka: 5 00 za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Kalesony Craft Warm Intensity Pants

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/ezWNwgu9

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=ezWNwgu9

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/ezWNwgu9","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/df15ca1a503284429931aedda6fd0235.jpg","title":"Kalesony Craft Warm Intensity Pants","text":"Bardzo ciepłe, męskie kalesony Craft Warm Intensity Pant to wygodna, oddychająca bielizna termoaktywna stworzona do wysiłku przy niskich temperaturach\nJesteś aktywny przez cały rok, także zimą? W przypadku wysiłku fizycznego dobra izolacja termic...","price":"132.30","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.