+ 48 661-755-130
pomoc@sendlink.pl

Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Uprząż Salewa Rookie Full Body Complete Harness

Pełna uprząż dziecięca Salewa Rookie Full Body Complete - zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Umożliwa dopasowanie wraz z wzrostem dziecka. Pełna uprząż wspinaczkowa składająca się z pasa biodrowego, nogawek i szelek piersiow...

Cena w sklepie: 174,93 PLN
Stawka: 5 00 za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Uprząż Salewa Rookie Full Body Complete Harness

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/OipZjIjm

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=OipZjIjm

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/OipZjIjm","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/9a8a68e2ee324805384bd070e5e69b6e.jpg","title":"Uprząż Salewa Rookie Full Body Complete Harness","text":"Pełna uprząż dziecięca Salewa Rookie Full Body Complete - zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Umożliwa dopasowanie wraz z wzrostem dziecka.\nPełna uprząż wspinaczkowa składająca się z pasa biodrowego, nogawek i szelek piersiow...","price":"174.93","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.