Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Makrela W Bio Pikantnym Sosie 120 G - Pan Do Mar

Filety z makreli bez skóry i kości, ze zrównoważonego rybołówstwa.Masa netto:  120 gMasa netto po odsączeniu: 90 g Składniki: filety z makreli (75%), pomidor* (12%), oliwa z oliwek* (7%), cebula* (3%), papryka*, czosnek*, sól morska *składni...

Cena w sklepie: 9,99 PLN
Stawka: 3 00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Makrela W Bio Pikantnym Sosie 120 G - Pan Do Mar

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/QXdZwrqG

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=QXdZwrqG

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/QXdZwrqG","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/31b431bfeae76dcfe11a3da8a9d62e82.jpg","title":"Makrela W Bio Pikantnym Sosie 120 G - Pan Do Mar","text":"\n\nFilety z makreli bez skóry i kości, ze zrównoważonego rybołówstwa.Masa netto:  120 gMasa netto po odsączeniu: 90 g\nSkładniki: filety z makreli (75%), pomidor* (12%), oliwa z oliwek* (7%), cebula* (3%), papryka*, czosnek*, sól morska *składni...","price":"9.99","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.