Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Książka: Zioła na ukojenie nerwów Nowak Z. PRN

Poradnik zawiera wiele ważnych informacji i praktycznych wskazówek dla osób zmagających się z nerwicą, depresją czy bezsennością. Wskazuje, że nie powinno się od razu zaczynać leczenia tych schorzeń środkami psychotropowymi i antydepresantam...

Cena w sklepie: 25,49 PLN
Stawka: 3 00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Książka: Zioła na ukojenie nerwów Nowak Z. PRN

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/vdP4PFuC

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=vdP4PFuC

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/vdP4PFuC","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/c660cf98df16dd3456e46974419d355d.jpeg","title":"Książka: Zioła na ukojenie nerwów Nowak Z. PRN","text":"Poradnik zawiera wiele ważnych informacji i praktycznych wskazówek dla osób zmagających się z nerwicą, depresją czy bezsennością. Wskazuje, że nie powinno się od razu zaczynać leczenia tych schorzeń środkami psychotropowymi i antydepresantam...","price":"25.49","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.