Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Oś 20 mm do amortyzatorów R1, Storm

OPIS Oś 20 mm do amortyzatorów, wykonana z aluminium 6061-T6. Pasuje do amortyzatorów Space, oraz Storm i R1. Skrócona instrukcja ...

Cena w sklepie: 99,00 PLN
Stawka: 4 00 za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Oś 20 mm do amortyzatorów R1, Storm

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/L3rP7gAB

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=L3rP7gAB

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/L3rP7gAB","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/f933daa8920606fb596790df8e9334b9.jpg","title":"Oś 20 mm do amortyzatorów R1, Storm ","text":"\nOPIS\nOś 20 mm do amortyzatorów, wykonana z aluminium 6061-T6. Pasuje do amortyzatorów Space, oraz Storm i R1.\n\n\n\n\nSkrócona instrukcja\n\n\n...","price":"99.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.