Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Książka: Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach Purana

Mój eksperyment z witaminą D3 rozpocząłem od dawki 50 razy większej niż zalecana przez lekarzy. Po ok. 4 miesiącach zacząłem zażywać 150 razy tyle, ile uznawane jest za "bezpieczne", a na koniec terapii brałem 300 razy więcej witaminy D3 niż...

Cena w sklepie: 20,99 PLN
Stawka: 3 00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Książka: Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach Purana

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/9t54W8Qs

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=9t54W8Qs

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/9t54W8Qs","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/b6267c0f359ce7b7e6f5e0340dba6643.jpg","title":"Książka: Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach Purana","text":"Mój eksperyment z witaminą D3 rozpocząłem od dawki 50 razy większej niż zalecana przez lekarzy. Po ok. 4 miesiącach zacząłem zażywać 150 razy tyle, ile uznawane jest za \"bezpieczne\", a na koniec terapii brałem 300 razy więcej witaminy D3 niż...","price":"20.99","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.