Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Olej ze słodkich migdałów rafinowany 100 ml - MTS

Olej ze słodkich migdałów Rafinowany   Zawarość netto: 100 ml   Regularne stosowanie korzystnie wpływa na wygląd skóry, wyraźnie ją odmładza, wygładza i nawilża. Jest lekki i łatwo wchłania się w skórę dzięki temu idealnie nadaje się...

Cena w sklepie: 8,49 PLN
Stawka: 3 00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Olej ze słodkich migdałów rafinowany 100 ml - MTS

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/5YqTIvQu

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=5YqTIvQu

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/5YqTIvQu","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/9ab7663cb13f308870ed883b9f74d1d2.png","title":"Olej ze słodkich migdałów rafinowany 100 ml - MTS","text":"Olej ze słodkich migdałów\nRafinowany\n \nZawarość netto: 100 ml\n \nRegularne stosowanie korzystnie wpływa na wygląd skóry, wyraźnie ją odmładza, wygładza i nawilża. Jest lekki i łatwo wchłania się w skórę dzięki temu idealnie nadaje się...","price":"8.49","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.