Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Olej z Oregano 50 ml MTS

Olejek Oregano Zawiera olejek eteryczny , który jest źródłem tymolu, karwakolu i seskwiterpeny. Ponadto jako składniki czynne występują garbniki, flawonoidy, kwas kawowy, kwas ursolowy i fitosterole. Zawartość netto: 50 ml Składniki: Helianthus ...

Cena w sklepie: 15,99 PLN
Stawka: 3 00 % za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPS
Olej z Oregano 50 ml MTS

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/U0ulWhUq

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=U0ulWhUq

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/U0ulWhUq","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/eccb5978c1203742536034e2ba4e4bd0.jpg","title":"Olej z Oregano 50 ml MTS","text":"Olejek Oregano\nZawiera olejek eteryczny , który jest źródłem tymolu, karwakolu i seskwiterpeny. Ponadto jako składniki czynne występują garbniki, flawonoidy, kwas kawowy, kwas ursolowy i fitosterole.\nZawartość netto: 50 ml\nSkładniki: Helianthus ...","price":"15.99","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.