Namawiamy Cię do promocji tego produktu jeśli...

...posiadasz stronę www, bloga, profil w portalu społeczniościowym, bazę mailigową. Promuj i zarabiaj. Dziękujemy!


Sakwa miejska pojedyncza FAST RIDER SHOPPER HOLLYHOCK niebieska

Sakwa miejska pojedyncza FAST RIDER SHOPPER HOLLYHOCK niebieska...

Cena w sklepie: 149,00 PLN
Stawka: 4 00 za Nowe zamówienie
Rodzaj: CPL
Sakwa miejska pojedyncza FAST RIDER SHOPPER HOLLYHOCK niebieska

Dostępne kreacje


Link afiliacyjny

http://affl.co/UBFqq7q1

Link afiliacyjny to podstawowa forma kreacji afiliacyjnej, która wraz pełnym śledzeniem konwersji daje nieskończone możliwości zarobku na promowaniu oferty.

Boks afiliacyjny

Boks afiliacyjny to produkt pochodny od linka afiliacyjnego z tą różnicą, że boks może zawierać przykuwające uwagę użytkownika dodatkowe elementy takie jak: zdjęcie produktu, cenę, opis oraz przycisk wezwania do akcji np. "Zamów". Umieszczenie boksu afiliacyjnego wymaga dodania prostego kodu JS na www, np. taki jak poniżej.

Dane w JSON

Ten format przewidziany jest dla programistów, którzy chcą tworzyć zaawansowane rozwiązania automatyzujące np. sklepy dropshippingowe.

http://cpamanager.net/pub/api/widget/affout?cpamtpid=UBFqq7q1

{"code":200,"data":{"url":"http://affl.co/UBFqq7q1","image":"https://cdn.sendlink.pl/pub/9c54ddc5f0a1dcbb02eade001d8b7260.jpg","title":"Sakwa miejska pojedyncza FAST RIDER SHOPPER HOLLYHOCK niebieska","text":"Sakwa miejska pojedyncza FAST RIDER SHOPPER HOLLYHOCK niebieska...","price":"149.00","cta":"Zobacz"}}

Aby pobrać kreacje zliczające transkacje na Twoje konto podaj adres e-mail i kliknij na poniższy przycisk. Zostaniesz automatycznie dołączony do trwającej kampanii.

Podczas pobrania materiałów zostanie utworzone konto partnerskie, w którym na bieżąco będziesz mógł śledzić stan śródków oraz statusy polecanych transkacji jak i w dowolnym momencie wypłacić zgromadzone środki. Bez zbędnych formalności i akceptacji dołącz do trwającej kampanii. Zacznij zarabiać.