+ 48 661-755-130
pomoc@sendlink.pl

Sieć afiliacyjna e-commerce

Przyłącz sklep do sieci afiliacyjnej e-commerce skupionej na efektach. Oferujemy zestaw reklam w najbardziej skutecznych formatach reklamowych wraz z automatycznym system rozliczeń.

Zainteresowany? Wyślij zgłoszenie.

Co zyskasz i ile za to zapłacisz?

Większy ruch w sklepie

Z reklam odsyłamy ruch naturalny i nie może być inaczej. Tak samo jak Ty funkcjonujemy dzięki realnym zamówieniom w sklepach obecnych w SENDLINK.PL.

Model Prowizyjny


30%

Od wartości netto środków przeznaczonych na wypłatę Partnerom za zrealizowane akcje sprzedażowe.


  • Płacisz tylko za faktycznie pozyskane zamówienia
  • Brak opłat stałych
  • Pełne raportowanie do sklepu
  • Opiekun sklepu

Model abonamentowy


49PLN


  • + 1000 przeklików gratis
  • 2,4 gr za przeklik z reklamy
  • Pełne raportowanie do sklepu
  • Opiekun sklepu

Jak działamy?

Automatycznie pobieramy produkty ze sklepu i emitujemy w sieci afiliacyjnej SENDLINK.PL. Z reklam umieszczonych na stronach naszych Partnerów kierujemy do sklepu zainteresowanych użytkowników.

W sieci SENDLINK.PL wielkość sklepu nie ma znaczenia. Największe znaczenie ma efektywność sklepu, która jasno wynika ze współczynnika konwersji sklepu.

Chcemy odsyłać dobry ruch do dobrych sklepów, które będą wiedziały jak go przełożyć na zamówienia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w optymalizacji ścieżki zakupowej. Podczas oceny sklepu, tam gdzie zauważymy naszym zdaniem słabe punkty na pewno o nich wspomnimy i pomożemy zwiększyć konwersję w Twoim sklepie.

Przygotujemy dla sklepu 5 najbardziej skutecznych form reklamowych, które następnie będziemy emitować w sieci.

Nie są wymagane tutaj żadne zaawansowane działania ze strony sklepu. Rozliczenia odbywają się w cyklu miesięcznym. Oznacza to, że na początku każdego miesiąca sklep musi zwalidować wszystkie polecone transkacje za miesiąc poprzedni. Transakcje, które nie zostaną zwalidowane otrzymają status "Zaakceptowanej" i od takiej transakcji pobierzemy i wypłacimy prowizję dla Partnera.

Sklepy internetowe już obecne w SENDLINK.PL